Zdaje się, że Lzur oferował się jako "ochotnik nie kopany" na rzecznika prasowego. Proszę, aby wpisał swoje dane; a w razie czego - może Kpjas?
Wolałbym Kpjasa ale skoro on raczej niechętny a ja kiedyś nieopatrznie się zadeklarowałem to powiem jak były prezydent: "Nie chcem ale muszem" :)
Zaraz się dopiszę. Lzur
PS Jeśli coś nie tak będzie z polskimi literkami to napiszcie bo właśnie przeinstalowałem cały system. ąćęłńóśźż ĄĆĘŁŃÓŚŹŻ