On Sun, 17 Jul 2005, Juliusz Z wrote:
W wikipedii z definicji nic nie ginie. Jak ktoś jest bardzo zainteresowany wypocinami czubka, to do nich dotrze. Ja tam wolę kiedy automat wycina spam z moich skrzynek. Julo
no to tym bardziej - skoro nic nie ginie, to po co to revertować? w tym momencie nie dość, że user i tak najprawdopodobniej przeczyta wypociny trolla (bo będzie chciał sprawdzić czemu ktoś wyciął część jego dyskusji), to jeszcze będzie w to musiał włożyć więcej wysiłku niż gdyby revert nie nastąpił...
ja np. wolałbym sam decydować o tym, co czytam, a czego nie...
nawet jeśli decyzja będzie polegać na np:
:0: * From:.<wikipedysta@gazeta.pl> /dev/null
pozdrawiam, blueshade...