j
k
j a
j l
Dnia 2004-09-19 21:49, Użytkownik Nuntaro napisał:
Panowie... zdaje się, że odliczanie jest już w połowie (21:47)!
Północ minęła. Zaczynam wysyłać.
Lzur
Back to the thread
Back to the list