Dzwonił do mnie Paweł Pochwała z Telewizji Polskiej. Chce nas zaprosić do programu "Kawa czy herbata" i zrobić wywiad. Program byłby nagrywany za tydzień czyli we wtorek 28 września o godzinie 7:50. Czy ktoś może przybyć? Jeśli tak to proszę o kontakt. To świetna okazja upowszechnienia Wikipedii. Szkoda ją zmarnować.
Pozdrawiam - Lzur email - lzur (malpa) teczowe.eu.org GG 1537638