Witam!
Widzę że ktoś w końcu wziął się za angielskie dymki (trochę mnie
uwierały) i już nie ma "View the main page", ale "Zobacz stronę główną
..." i niektóre inne. Ponieważ niedawno pytałem się o to, i przy pomocy
tutejszych wikiprzyjaciół sporo już wiem (że np. LanguagePl.php jest
schyłkowe, bo teksty z Allmessages z bazy przykrywają te z
LanguagePL.php - ale można to wyłączyć) i chciałem się tym zająć, czyli
doprowadzić obecny LanguagePl.php z 60% kompletności wobec Language.php
do zgodności 100% i poddać go pod dyskusję, to czy można by wiedzieć kto
się za dymki wziął? (jak sądzę przez modyfikacje AllMessages co może
admin - ale co wtedy z LanguagePL, stawimy na nim krzyżyk?).
Pzdr., J"E"D (Ency)