j
k
j a
j l
On 23 Apr 2003 at 21:00, Pawel Wajda wrote:
Nie kuscie mnie ludzie Jonasz
Nie kuscie mnie ludzie
Jonasz
Czym tu kusic? Po prostu nie ma to jak stara dobra Slowianszczyzna ;) Youandme
Back to the thread
Back to the list