Wszystkich administratorów proszę o ustawienie aktywnego adresu e-mail w preferencjach.
Informacja na Tablicy Ogłoszeń: http://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Tablica_og%C5%82osze%C5%84/Og%C5%82os...
-- Pozdrawiam, TOR
Pytanie brzmi, czy na pewno wszyscy administratorzy czytaję tę listę, bo patrząc na liczbę odpowiedzi na ankietę mam wątpliwości...
BTW - gorąco zachęcam do nadsyłania odpowiedzi. :]
Pozdrawiam, a.m.