| W ważnych sprawach (wygląd i treści na stronie głównej) wolę najpierw | uzyskać jakiś feedback (protesty, poprawki), więc zwłoka jest | zamierzona. Trzeba dać czas na reakcje, nie każdy Wikipedysta żyje | on-line 24 h na dobę. =}
Słusznie. Dlatego zdaje się w języku prawniczym "bez zbędnej zwłoki" (czyli niezwłocznie) podobno oznacza - w ciągu 14 dni. Ale aż tyle nie trzeba czekać, choć trwa dyskusja.
Pzdr., Janusz "Ency" Dorożyński
Ostatni feedback trwał 2 lata :D "Jak legalnie kopiować treści z Wikipedii" teraz wisi na samym dole - można dać wyżej. Pod powitaniem jest dużo wolnego pola, więc pewnie by się dodatkowy krótki tekst zmiescił.
[[user:Kocio/SG]] - pokaż to wreszcie :)
I może powitanie grzeczniej: "Witaj w ..."
przykuta