Stron marketinowych operatorów jest oczywiście więcej, gdyż oni mają na reklamę pieniądze. Te uparte przyczepianie się do referencji profesora Hechta i mojej strony http://iddd.de jest też nie w porządku. W polskich procesach i urzędach stroną referencyjną jest strona iddd.de. Także wiki niemcy nie ma żadnych problemów z moją stroną. Ja wstawiłem na wiki niemcy tego samego dnia czyli 9 maja link prowadzący do iddd.de. On stoi do dzisiaj jako referencja do artykułu o dyrektorze Urzędu Ochrony przed promieniowaniem w Niemczech. Większych artykułów jeszcze tam nie wstawiałem, gdyż uważam że polska wiki jest ważniejsza.
Co do profesora Hechta i strony Hese-Project to bzdura oczernianie Profesora z kategorii Profesora Santini, Profesora Hylanda, Profesora Kundi czy Profesora Mikołajczyka, czy nieuznawanie międzynarodowej strony Hese-Project, który miał zlecenia od niemieckiego Telekomu opracować poziom wiedzy dotyczący promieniowania elektromagnetycznego w byłym Związku Radzieckim.
Jego praca była przez lata trzymana w sejfie telekomu, aż on ją opublikował w Internecie. Jego prace publikuję nie tylko ja ale też związek lekarski IGUMED, który z naukowcami z wielu państw założył międzynarodowy projekt Hese-Project. Linki z mojej strony prowadzą do HESE-Project. (Linki bezpośrednie już też zrobiłem tylko nie dla obciętej wersji polimerka.)
Na HESE-PROJECT są tam też wersje angielskie, a więc bez problemu dla was do zrozumienia jak poważne są te źródła. Także profesor Warncke należy do członków HESE-Project i tego profesora polimerek zostawił. Profesora Hechta życiorys jest na mojej stronie i na stronie HESE-Project.-Do wyboru
Reflex-Project to znowu projekt finansowany przez Unię i do tego międzynarodowy. Podałem link na moją stronę pomimo, że tych plików u mnie nie ma i nie było gdyż są za duże -12 MB , Hecht 9 MB. W nowym opracowaniu strony choroby mikrofalowej jest dla Reflex-Project i także dla pracy Profesora Hechta i Prac dr Waldmann-Selsam link bezpośredni.
Na stronie iddd.de podaję jednak streszczenia i omówienia do prac oryginalnych też po angielsku, które są o wiele mniejsze. Ja wiem Polimerek nie ma czasu na czytanie, gdyż ten czas zużywa na niszczenie innych artykułów..
A więc nie daję referencji do twierdzeń, które są jawnym kłamstwem i logiczną bzdurą, gdyż ich nie mam. W żadnej referencji nie ma poprostu tych bzdur o silnym polu i chorobie mikrofalowej co powymyślał Polimerek dla ochrony telefonii komórkowej. Żadna praca naukowa nie używa też starego żargonu techników -choroba telegrafistów- Co też polimerek używa aby odsunąć opis choroby mikrofalowej od jej przyczyn- permanentnego napromieniowania 24 godziny na dobę wszystkich ludzi przez stacje bazowe telefonii komórkowej.
Opis choroby to nie jest ocena stanu zdrowia ! Tylko operatorzy wymuszają, że w gazetach jest cacy. Swoje twierdzenia niech spróbuje udowodnić podając dokładnie gdzie one są opublikowane. A ja dodam kto za nie płaci. Ja też mogę podać masę stron angielskich problem w tym, że operatorzy trzymają łapy nad Wikipedia Niemcy i Anglia przez podobnych komórkowych nałogowców jak polimerek.
Choroba mikrofalowa to nie jest opis walki poglądów na temat zagrożeń przez pola elektromagnetyczne, czy ocena sytuacji tylko sprawy dotyczące choroby mikrofalowej. Polimerek wdał się ze mną w tą walkę gdyż jeszcze za mało rozumie że to temat medyczny a nie temat z fizyki czy techniki.
Nie chodzi tutaj też o termiczne ostre szkody powstałe w wyniku dużych natężeń PEM, ale o szkody powstające w wyniku długotrwałej ekspozycji na bardzo słabe promieniowanie.. Co udawadniają referencje.
Polimerek może zawsze powiedzieć, że referencje mu się nie podobają popatrzcie na jego pierwsze wersje z których widać, że jest do tematu uprzedzony.
Kto mi więc odpowie jak zablokować nieuczciwego strażnika w Wikipedia, żeby się od tematu odczepił?.
Poza tym prośba:
Panie Tomaszu Ganicz, odczep pan się od tematu choroba mikrofalowa..
Pozdrawiam Adevo
Tomasz Ganicz schrieb am ŇRe: [Wikipl-l] blokada edycji choroba mikrofalowa. Jak sie blokuje zdziczalego straznikaÓ. [2006/05/16Die 13:49]
06-05-16, webmaster webmaster@iddd.de napisał(a):
Referencje są na temat, zmian linków oczywiście chętnie bym zrobił ale dla tych definicji co są przeze mnie podane. Kłamstwa Ganicza nie mają w tym artykule referencji! Dwa linki idą przez stronę iddd.de gdyż pliki są tak duże (Hecht) 9 MB, podzielone naczęści i 12 MB, że dobrze wiedzieć spis treści. Odblokuj stronę to wstawię do mojej wersji linki bezpośrednie. Gdyż te
obcięte
pliki i tak nie są na mojej stronie tylko tam są linki bezpośrednie!
Tak, tylko na moje pytanie co to jest "Hecht" i jaka jest wiarygodność tego źródła nie ma odpowiedzi. Podobnie jest z innymi podejrzanymi źródłami. Ja bynajmniej nie kwestionuję że takie zagrożenie istnieje, tyle, że to hasło idzie w kierunku skrajnego wyolbrzymiania tego problemu posiłkując się bardzo podejrzanymi źródłami, nie opublikowanymi w żadnych medycznych czasopismach naukowych z prawdziwego zdarzenia i całkowicie ignorując wszelkie źródła o większej naukowej wartości. Gdyby poważnie brać to co tam jest napisane, można by wyciągnąć wniosek, że połowa ludzkości powinna już cierpieć na tę chorobę, jako że wszyscy prawie używamy monitorów, telewizorów, kuchenek mikrofalowych, komórek, chodzimy pod liniami elektrycznymi itd.
Dla bardziej obiektywnego obrazu problemu warto zajrzeć do: http://www.ewh.ieee.org/soc/embs/comar/Hypersensitivity.htm http://www.mercola.com/article/emf/emf_dangers.htm http://en.wikipedia.org/wiki/Electromagnetic_radiation_hazard http://en.wikipedia.org/wiki/Mobile_phone_radiation_and_health http://en.wikipedia.org/wiki/Wireless_electronic_devices_and_health
Z tymże tak jak mówiłem, ja nie jestem specjalistą od tego więc sam sobie z tym hasłem nie poradzę, a jakoś nikt inny się do tego nie pali.
-- Tomek "Polimerek" Ganicz http://www.ceti.pl/kganicz/poli/kontakt.html