Bardzo mi się nie podoba ta inicjatywa, utrudni ona bowiem wylapywanie wandali, ktorych w tej chili i tak mamy znacznie wiecej niz zwykle.
Beno/GEMMA
Gemma napisał(a):
Bardzo mi się nie podoba ta inicjatywa, utrudni ona bowiem wylapywanie wandali, ktorych w tej chili i tak mamy znacznie wiecej niz zwykle.
Beno/GEMMA
Też zalecałabym oszczędne wstawianie tego szablonu - tylko u IP, których edycje są "coś warte" i dobrze wróżą na przyszłość. Wyrzuciłabym również element o byciu administratorem. Zaś fragment o "własnej stronie" i "stronie dyskusji" może być błędnie rozumiany i zachęcać jakieś dzieci, które chcą "mieć stronę" i "pogadać" - choć nie wiem, jak można by go przeredagować. Myślę, że sam szablon nie jest zły, ale nie wolno go nadużywać (właściwie nie sprawdziłam jeszcze, czy tak się dzieje?)
Pozdrowienia, Selena