Czy poprawianie błędów gramatycznych jest wystarczającym pretekstem do edycji strony? Ktoś kiedyś (niedawno) mówił, żeby np. nie robić niepotrzebnych edycji jeśli służą one tylko przeniesieniu interwiki z góry na dół, bo niepotrzebnie się zapycha serwer... cóż... właśnie poprawiłem kilkadziesiąt stron zawierających takie (zbyt częste, niestety) krzaczki, jak: rzymsko-katolicki, popularno-naukowy, fizyczno-geograficzne... Niektóre przy okazji przerabiałem też pod innymi względami, ale większości nie chciało mi się nawet czytać i tylko poprawiłem ww. błędy. Przepraszam w związku z tym za zaśmiecenie listy zmian (bo nie pisałem nawet, co poprawiam - nie chciało mi się).
Dnia 2004-09-12 00:21, Użytkownik bojster napisał:
Czy poprawianie błędów gramatycznych jest wystarczającym pretekstem do edycji
Jak najbardziej.
strony? Ktoś kiedyś (niedawno) mówił, żeby np. nie robić niepotrzebnych edycji jeśli służą one tylko przeniesieniu interwiki z góry na dół, bo niepotrzebnie się zapycha serwer... cóż... właśnie poprawiłem kilkadziesiąt stron zawierających takie (zbyt częste, niestety) krzaczki, jak: rzymsko-katolicki, popularno-naukowy, fizyczno-geograficzne...
Interwiki na górze nie jest błędem, rzymsko-katolicki jest.
pozdrawiam - Lzur
A ja jestem tak okropna, że edytuję nawet jak widzę spację przed znakiem przestankowym I NIE PRZESTANĘ! (choć w takich przypadkach najczęściej są też inne błędy).
I jeszcze poparcie dla Ausira ode mnie, moich Krasnoludów, Gotreka i Felixa ;) Będzie dobrym adminem.
Selena
Dnia nie 12. września 2004 06:50, selena napisał:
A ja jestem tak okropna, że edytuję nawet jak widzę spację przed znakiem przestankowym I NIE PRZESTANĘ! (choć w takich przypadkach najczęściej są też inne błędy).
I tak trzymać! :-)
On Sun, 12 Sep 2004, bojster wrote:
poprawiłem kilkadziesiąt stron zawierających takie (zbyt częste, niestety) krzaczki, jak: rzymsko-katolicki, popularno-naukowy, fizyczno-geograficzne... Niektóre przy okazji przerabiałem też pod innymi względami, ale większości nie chciało mi się nawet czytać i tylko poprawiłem ww. błędy. Przepraszam w związku z tym za zaśmiecenie listy zmian (bo nie pisałem nawet, co poprawiam - nie chciało mi się).
Po prpstu zaznaczaj przy edycji, ze jest to drobna zmiana... Panther