zobaczyli ze jestem fajny chlop.
a tak apropos to konto WojPob. a pierwsza moja czynnoscia jako sysop bedzie wyp***** konta i stron wojtek pobratyn.
chyba cos malo spalem dzis. pzdr,
wojpob
ps. beno jakie sa losy tych zdjec. mam nadzieje ze wiesz ze moja buzka jest tylko gnu fdl:-)
pps. moja osobista protokolantka pisze wlasnie sprawozdanie z naszego posiedzenia.
No to już będzie musiał Wojtek zdecydować.
Dnia 26-04-2003 o godz. 17:46 Tomasz Wegrzanowski napisał(a):
On Sat, Apr 26, 2003 at 04:54:40PM +0200, GEMMA wrote:
Kolegium adminow polskiej wikipedii, po spotkaniu 26 br.
rekomenduje na taka
sama funkcje naszego kolege Wojtka Pobratyma.
Za kolegium Beno/Silthor/Youandme:
Beno
Konto "WojPob" czy "Wojtek pobratyn" ? _______________________________________________ WikiPL-l mailing list WikiPL-l@wikipedia.org http://www.wikipedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
On Sun, Apr 27, 2003 at 07:09:15AM +0200, wiki.pl@pobratyn.net wrote:
zobaczyli ze jestem fajny chlop.
a tak apropos to konto WojPob. a pierwsza moja czynnoscia jako sysop bedzie wyp***** konta i stron wojtek pobratyn.
Zrobione
On 27 Apr 2003 at 7:09, wiki.pl@pobratyn.net wrote:
pps. moja osobista protokolantka pisze wlasnie sprawozdanie z naszego posiedzenia.
Moja protokolantka kazala przekazac Twojej, ze sie bardzo cieszy z tego powodu ;) Youandme