- o ile pamietam, to na wikipedia.en byla cala akcja przenoszenia
recznego z normalnych tematow do przestrzeni nazw User
Ufff..
[Na temat przenoszenia tematów]]
- kazde z tych rozwiazan ma wady i zalety
a. jak zaczniemy tlumaczyc od nowa to zajmie duzo czasu, ale moze dac ciekawsze wyniki b. jak wezmiemy stare teksty, to bedzie od razu, ale pewnie nikomu nie bedzie sie chcialo zbytnio aktualizowac
No fakt. W sumie jestem za a. Jak się czyta stare teksty, to jest tam niezły bałagan. Teraz by można to uporządkować i przy okazji uzgodnić raz na zawsze reguły tworzenia haseł, edycji itp.
Ja dzisiaj przeniosę hasła zrobione po 11-tej (na szczęście są tylko 3 takie).
Matusz: Jak odpowiadasz na mail to daj cytat z tego na co odpowiadasz bo inaczej straci się szybko wątek dyskusji.
[[Plimerek]]