Moi Drodzy! Czy może ktoś w tej chwili wypunktować merytoryczne problemy dla nas związane z istnieniem Heliopedii? Jeśli nie, to przestańcie sobie nawzajem wrzucać.
Będzie obciach jeśli ktoś z zewnątrz to wsztystko przeczyta...
Pozdrawiam Was, kochani! Święta tuż tuż!
Selena
Proszę zacząć nowe drzewko jeśli będzie merytorycznie związane z Heliopedią. Starego nie mam już ochoty czytać.