W dniu 10 września 2009 14:07 użytkownik Michał holek.n@gmail.com napisał:
2009/9/10 Tomasz Ganicz polimerek@gmail.com:
(...) W mirrorze WP - również na naszą prośbę - zablokowano wyświetlanie stron wikipedystów. (...)
O tym, że tak też się wyświetlają nie wiedzieli - ale to znikąd nie linkuje - trzeba wiedzieć co wpisać, żeby to zobaczyć, więc czytelnik raczej tego nie ma większych szans ujrzeć. Napisałem już do nich wczoraj, o tym, że tak też widać strony userów - pewnie to wkrótce też zablokują.
Generalnie - jako ktoś ma jakieś uwagi do nich (w sensie co byśmy chcieli aby ew. zmienili) - to mogę im przekazać - czy je wdrożą to już nie zależy ode mnie.