Dnia czwartek, 19 października 2006 12:10, Michal Rosa napisał:
Nie wszyscy kradną, żyją jeszcze wśród nas osoby uczciwe.
U Ciebie chyba już późno Roo i dlatego składam tego posta na karby zmęczenia. Przeczytaj sobie co mi odpisał Polimerek.
I nie nazywałbym złodziejem kogoś, kto kopiuje dane udostępnione na licencji [[GFDL]].
LukMak