Tego pięknego dnia Fri, 10 Sep 2004 17:02:15 +0200, napisałeś(aś) Odpowiadam:
A tak apropo to mnie Firefox zawiódł - nie działają w nim polskie literki w adresach...
Rozwiń wątek.
Napisać co dokładnie się stało? Ok. Wpisuje sobie w pasek adresu Firefoksa pl.wikipedia.org/wiki/Śnieg i wyświetla mi stronę nieg. W Operze jest normalnie - mogę sobie pisać żłóćó i wejdę na każdą stronę. W IE jest już chyba tak samo (instalowałem jakieś poprawki i chyba to poprawili - ale nie wiedziałem o tym).
A FF zawiódł mnie dlatego bo myślałem, że działa to w nim - no w końcu nowoczesną przeglądarką jest. Nie to co IE... ;)