Dzwonił do mnie Paweł Pochwała z Telewizji Polskiej. Chce nas zaprosić do programu "Kawa czy herbata" i zrobić wywiad. Program byłby nagrywany za tydzień czyli we wtorek 28 września o godzinie 7:50. Czy ktoś może przybyć? Jeśli tak to proszę o kontakt. To świetna okazja upowszechnienia Wikipedii. Szkoda ją zmarnować.
Pozdrawiam - Lzur
Może udałoby Ci się zwerbować Dixi? Uderz do niej na priva! Sama mieszkam prawie 400km od Wawy, więc nie mogę pomóc... No i jest jeszcze Beno - obyty ze sceną, był już w gazecie, to i TV pewnie mu nie straszna! ;) Program trochę obciachowy i o głupiej porze, ale jest szansa, że bezrobotni i kobiety na urlopach wychowawczych (wśród których na pewno jest sporo ludzi z dużą wiedzą, a przede wszystkim z czasem) siądą do klawiatur. Warto! Zawszeć to ogólnopolska TV. Aha! Koniecznie dowiedz się o datę i circa godzinę emisji, żeby nastawić wideła (chyba że będzie na żywo!) Selena