Tego pięknego dnia Fri, 10 Sep 2004 18:06:46 +0200, napisałeś(aś) Odpowiadam:
http://pl.wikipedia.org/wiki/%C2%8Cnieg - to u mnie zmienia na taki właśnie adres.
Czyli inny... może błąd kodowania? W przeglądarce masz iso-8859-2 (na 99%), a wpiszujesz (jeśli masz windę) w cp1250 i program głupieje... bo ą, ś, ź się różnią - spróbuj jakiś link z ę, ó, ł, ń, itp., te kody są takie same, jeśli zadziała, to znaczy że tu jest problem. Rozwiązanie - zainstalować iso-8859-2 pod windą (instrukcje m.in. na http://hetman.xox.pl/ogonki/).
hehe no dziala - ino teraz nie widzę co wpisuje pokazuje mi zamiast ś ¶ i zamiast ą ±. A najlepsze jest to, że w Operze mi to działa. Ok. Możemy skończyć ten temat, bo to nie miejsce na to :D.
p.s. mój program pocztowy powiedział mi, że musi ta wiadomość przekonwetować na UFT-8 - ciekawe czy wszyscy zobaczą treść :D.