Na razie pelne wyszukiwanie jest wylaczone, bo za bardzo przeciazalo serwer.
A bez tego wyszukiwarka jest do bani, a dla osob, ktore pierwszy raz trafią na storny Wikipedii powstaje wrazenie, ze tu nic nie ma... bo co się wpisze, to wyskoczy komunikat, że nie ma takiej strony. Mało kto szukając osoby wpisuje imię i nazwisko.
Rozumiem, ze kwestia przeciazenia jest istotna, ale samo sprawdzanie fragmentow nazwy hasła (niekoniecznie jego tresci) można by jednak zachować.
Teraz wyszukiwarka nie potrafi znaleźć nawet zapytania "tablica ogłoszeń". De facto do skutecznego przeszukiwania Wikipedii trzeba stosować w tej chwili zewnetrznych wyszukiwarek...