On Mon, 20 Dec 2004 18:11:51 +0100, selena kovalusie@go2.pl wrote:
Ja już też. A mogłeś cały czas? Bo ja pomiędzy 15.20 a 17.50 - nie. Może baza jest na tyle inteligentna, że WIE, kto powinien móc, a kto ma ważniejsze sprawy?... ;)
Pewnie rodzina byłaby wdzięczna ;)
A wyraźnie było napisane, że zacznie działać o 17 UTC (czyli 12 na Wschodnim Wybżeżu) i słowa dotrzymali. A wersja oprogramowania to wg http://pl.wikipedia.org/wiki/Specjalna:Version wciąż jeszcze 1.3.7wm.
pzdr,