Witajcie,
Ponownie poruszam sprawę : "Czy potrzebujemy domeny wikipedia.pl ?"
Było kilka głosów na tak, taw zaproponował, żeby się zgłosić do Jimmy Wales'a - aby on kupił.
Dlaczego :
- aby podać w wyszukiwarkach
- to jest POLSKA Wikipedia więc .pl na końcu jest potrzebne
- może adresy e-mail dla nas kpjas@wikipedia.pl itd
- istnieją www.wikipedia.de i www.wikipedia.be
Jak :
- wszyscy chętni dzielą się po równo kosztami
- jedna osoba jest wybrana na właściciela
Jeśli uważacie, że temat jest niewart podjęcia zapomnijcie o tym poście.
Pozdrowienia, Kpjas.
P.S Do zastanowienia - czy www.wikipedia.org.pl ?
IMHO lepiej www.wikipedia.pl - Tylko, że jak mamy się składać, to lepiej, żeby właścicielem był ktoś z nas. Oprócz tego będzie co roku problem żeby ponownie zbierać taką sumę (lub większą, jak NASK podniesie ceny).
Polimerek