selena napisał(a):
Ja już też. A mogłeś cały czas? Bo ja pomiędzy 15.20 a 17.50 - nie. Może baza jest na tyle inteligentna, że WIE, kto powinien móc, a kto ma ważniejsze sprawy?... ;)
hyhy. =}
ja z kolei w weekend bawilem sie na Wikizrodlach ostatnio i co commit to klamal, ze ktos juz zmienial zawartosc... albo dla odmiany mowil ze baza jest popsuta -- wyraznie cos zmieniali.
za to odkrylem, ze juz wszystkie miedzynarodowe projekty maja polskie tlumaczenie i sobie je poustawialem w konfiguracjach kont. szkoda jeszcze tylko, ze nie wlaczaja go domyslnie wedle preferencji przegladarki, a przeciez po to wlasnie sie je ustawia zeby nie bawic sie w detal.