Ktoś wie o co chodzi z Commons:
http://commons.wikimedia.org/wiki/Commons:Skontaktuj_si%C4%99_z_nami
Po kliknięciu na Commons w menu z lewej w Kontakt otwiera się tylko coś takiego:
==== Nowa ładowarka plików jest wroga przeciętnemu Userowi. Przywrócić dotychczasową. Natychmiast. ====
o_O
Zureks