U¿ytkownik "selena" napisa³a:
Ja ju¿ te¿. A mog³e¶ ca³y czas? Bo ja pomiêdzy 15.20 a 17.50 - nie. Mo¿e baza jest na tyle inteligentna, ¿e WIE, kto powinien móc, a kto ma wa¿niejsze sprawy?... ;)
Nie wiem poniewa¿ w tym czasie by³em jeszcze w pracy.
DanielM