On 19-12-2004, Paweł 'Ausir' Dembowski wrote thusly :
s> Moi Drodzy! s> Czy może ktoś w tej chwili wypunktować merytoryczne problemy dla nas s> związane z istnieniem Heliopedii? Jeśli nie, to przestańcie sobie s> nawzajem wrzucać.
W tej chwili Heliopedia jest już zgodna z GFDL. Prawnych problemów już więc nie ma, istnieją tylko osobiste pretensje do Wimmera, które mnie już niewiele obchodzą.
Obrót spraw z Heliopedią jest niezbyt fortunny. Niezbyt wygodny, ale z boku patrząc prawidłowy. Chyba nie mamy innego wyjścia tylko przejść nad tym do porządku dziennego, wyciągając wnioski na przyszłość.
Pozdrowienia, Kpjas.