W wiadomości od Michal Rosa było:
A lubisz dostawać spam?
Nie lubię. Tym bardziej nie lubię podwójnej ilości spamu. Jeśli ktoś myśli, że nie przeczytam tego co zostało zrevertowane, to czuję jakby podważał moją zdolność do myślenia. I nie wiem co bardziej mnie denerwuje - jakaś propaganda czy jej nieskuteczne cenzurowanie. Autor tego spamu już zdążył to zauważyć, co pewnie bardzo go ucieszyło bo ma kolejny argument na swoją korzyść. Zawdzięcza go właśnie revertującym.
Jest jakieś _logiczne_ wyjaśnienie revertowania stron userów? Mnie to przeszkadza tak samo jak niechciane wiadomości, dlatego pytam. Powody "polityczne" mnie nie interesują. Nie angażuję się w konflikt z tym związany, nie chcę po prostu tracić czasu na przykład na takie posty czy grzebanie w historii mojej dyskusji.
pzdr LukMak