Baza zablokowana, edytować nie można... Dzisiaj nawet jest mi to na rękę. W zeszłym roku o tym czasie mnie tu jeszcze nie było, ale chyba jakoś tak w święta też nie można było edytować (zdaje się, że "obiło mi się to gdzieś o oczy")? W Wielkanoc chyba też (to jak przez mgłę pamiętam). Czy ktoś ze staaaaaaaarych wyjadaczy może potwierdzić czy to reguła? W sumie byłby to wspaniały prezent dla mojej rodziny... :)
Selena