U¿ytkownik "selena" napisa³a:
Baza zablokowana, edytowaæ nie mo¿na... Dzisiaj nawet jest mi to na rêkê. W zesz³ym roku o tym czasie mnie tu jeszcze nie by³o, ale chyba jako¶ tak w ¶wiêta te¿ nie mo¿na by³o edytowaæ (zdaje siê, ¿e "obi³o mi siê to gdzie¶ o oczy")? W Wielkanoc chyba te¿ (to jak przez mg³ê pamiêtam). Czy kto¶ ze staaaaaaaarych wyjadaczy mo¿e potwierdziæ czy to regu³a? W sumie by³by to wspania³y prezent dla mojej rodziny... :)
Wtedy mnie te¿ jeszcze nie by³o ale mo¿e wymieniaj± oprogramowanie do wersji 1.4. Commons ju¿ od pewnego czsu pracuje (testowo) na nowej wersji.
DanielM