Усім привіт!

25—29 травня пройде XI міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» у Києві. Плануємо мати стенд з презентацією ГО «Вікімедіа Україна» на фестивалі, і потрібні волонтери, які будуть у ці дні (або один чи кілька днів) чергувати на стенді.

Волонтери отримають футболки, у яких потрібно буде в ці дні там бути. А також інші сувеніри із символікою проєктів Фонду Вікімедіа та «Вікімедіа Україна». Серед можливих завдань, окрім чергувати на стенді та розказувати й представляти проєкти, може бути також фотографування значущих людей для Вікіпедії та відвідини заходів на фестивалі для фотографування (звісно, чергуючись із іншими волонтерами). За потреби можна буде покрити витрати на дорогу та проживання (або розмістити у когось із вікіпедистів у Києві).

Попередньо планували зосередитися на поширенні матеріалів та інформації про «свободу панорами», фотоконкурси, освітню програму, і, звісно, про залучення до проєктів Фонду Вікімедіа. Але конкретніше це почне викрастилізовуватися вже ближче до заходу. Вітаються й ідеї з оформлення стенду чи продумування активностей. До 17 лютого ще маємо вирішити чи будемо й якісь заходи у програмі організовувати, тож якщо у Вас є якісь думки й щодо цього, пишіть.

Якщо Ви могли б долучитися, заповніть, будь ласка, цю коротку форму, щоб зібрати необхідну інформацію: посилання на форму для зголошення

З повагою / Best regards,
antanana
Wiki Loves Monuments Ukraine
Wiki Loves Earth International team

Disclaimer: This letter is sent in my Wikimedia volunteer capacity, not as a Board member of Wikimedia Foundation