Всім доброго дня!

У жовтні-листопаді «Вікімедіа Україна» планує провести конкурс «Вікіпедія для школи», який буде присвячений написанню статей в українській Вікіпедії на теми шкільної програми і спрямований на вчителів.

Статті на теми шкільної програми дуже популярні серед читачів: Вікіпедію читає багато школярів: відвідуваність УкрВікі відчутно зростає під час навчального року, і в деякі моменти школярі становлять близько третини усіх читачів (дані опитування спільноти: https://ua.wikimedia.org/w/index.php?curid=4739). Утім, попри популярність серед читачів, якість статей на теми шкільної програми залишає бажати кращого: деяких статей на важливі теми просто немає, а багато з наявних потребують покращення [1] [2] [3].

На нашу думку, саме експерти-вчителі можуть найкраще допомогти у вирішенні цієї проблеми. Із 2016 року ми провели десятки тренінгів саме для вчителів, і хочемо залучити їх до участі чи поширення інформації про конкурс серед своїх колег.

Для того, щоб цей Проект втілити в життя, нам потрібна ваша допомога!

Шукаємо волонтерів для допомоги в організації конкурсу. Можна допомагати зі списками статей до створення і поліпшення, пошуками учасників, роботою з журі тощо. Зголошуйтеся на сторінці https://ua.wikimedia.org/wiki/Обговорення:Вікіпедія_для_школи. І обов'язково зазначайте, які саме завдання у команді волонтерів будете готові робити.

Принагідно всіх - з Днем Незалежності нашої Держави!

З повагою,
Ігор Туржанський
відповідальний за напрям «Підвищення участі»

1. https://uk.wikipedia.org/w/index.php?curid=3003165
2. https://uk.wikipedia.org/w/index.php?curid=3000609
3. https://uk.wikipedia.org/w/index.php?curid=3000406