Шановні колеги,


Сьогодні було прийняте рішення про подачу листа про наміри до комітету з розподілу коштів (FDC): https://ua.wikimedia.org/wiki/Рішення_Правління_№22/2014_від_31_травня_2014 

Це рішення означає лише те, що ми зацікавлені подати заявку на фінансування за механізмом FDC (тобто через річний план, а не гранти на окремі проекти), проте цей лист нас не зобов'язує неодмінно подаватися - ми можемо відмовитися, якщо вважатимемо за потрібне. Сума грошей, які ми просимо, буде не більшою за 120 тисяч доларів США (це верхня планка, дуже ймовірно, що вона буде менша). Якщо ми вирішимо подаватися за цією схемою (річний план через FDC), ми матимемо спланувати діяльність на рік вперед, оскільки ми не матимемо змоги просити гранти посеред року, натомість ми матимемо більшу свободу використання коштів.

Незабаром буде створена сторінка для підготовки заявки на річний план фінансування (який буде поданий на розгляд Фонду у вересні). Цього року розгляд проходитиме не в два останні дні, а намагатимемось зробити це трохи раніше :)

З повагою,
Микола