== Події березня ==
* 10 березня завершився «Місяць культурної дипломатії України» у Вікіпедії, який «Вікімедіа Україна» організовувала вперше, разом із Українським інститутом та Міністерством закордонних справ.
Про Україну написали десятками мов від англійської до асамської, а українська Вікіпедія поповнилася понад 200 статтями.
* Із 5 до 21 березня тривала українська частина WikiGap — міжнародної кампанії з написання статей про жінок. Акція проходила четвертий рік поспіль, цього разу до неї вперше долучилися українські Вікіцитати.
Цьогоріч до проєкту долучилося понад 100 людей, створено й поліпшено біля 900 статей у Вікіпедії і Вікіцитатах.
== Анонси квітня ==
* З 1 до 30 квітня триває «Європейська весна» — українська частина міжнародного конкурсу CEE Spring, що має на меті створення й покращення статей про Центральну і Східну Європу. Конкурс проходить сьомий рік поспіль, взяти участь і позмагатися за цінні призи можуть усі охочі.
* Також до конкурсу «Європейська весна» пройдуть вебінари із редагування Вікіпедії. Приєднатися до тренінгів можуть усі охочі, попередньо зареєструвавшись.
* До 12 квітня триває зголошення до оргкоманди українського фотоконкурсу «Вікі любить Землю» у 2021 році. Якщо ви хотіли б долучитися до організації конкурсу, шукайте деталі на цій сторінці:
https://w.wiki/3A6T. Сам конкурс попередньо плануємо провести у червні, але приймаємо коментарі та пропозиції щодо періоду проведення. Долучайтеся до обговорення тут:
https://w.wiki/3A6U.
Також постійно триває прийом заявок на мікрогранти та стипендії на тренінги. Вікімедіа Україна може оплатити покупку книжок чи покрити вартість участі в онлайн вебінарі, якщо це допоможе вам збагатити вікімедійні проєкти. Деталі:
http://wikigrants.wikimedia.org.ua/
З повагою
Антон Процюк
координатор програм ГО «Вікімедіа Україна»