Привіт!

== Набуття членства ==
З сьогоднішнього дня, 19 вересня 2017 року, до Вікімедіа Україна приєднався Tohaomg — він і раніше активно долучався до проектів Організації, є ботовласником, на Вікіконференціях проводив майстеркласи на цю тему.

== Припинення членства ==
===
Pavlo1 ===
19 червня 2017 року письмову заяву на вихід з Організації подав Секретар Правління Pavlo1. Однак, відповідно до законодавства України, Правлінню потрібно було визначитися із новим Секретарем Правління, перш ніж заява Павла могла набути чинності. Відповідно до рішення Правління №40/2017 від 08 вересня 2017 року [1] новим Секретарем Правління став Артем Комісаренко.

Павло багато зробив для впорядкування роботи Правління (він публікував рішення та протоколи засідань Правління, коли ми вели їх в езерпаді, долучався до обговорень), також організовував та проводив віківишколи (зокрема на Луганщині), долучився до роботи із педагогами над посібником із використання вікіпроектів в освіті, допомагав із проведенням Вікіконференцій. Активно взяв участь у проведенні Вікімарафону до відзначення дня народження Вікіпедії у січні, допомагав із тематичними тижнями та конкурсами за потреби. Павло відповідально ставився до завдань, які брав на себе, більше ваги надавав діям, аніж словам. У заяві Павло зазначив, що залишається радим «до співробітництва на благо України», тому сподіваємося працювати разом, незважаючи на розбіжності у трактуванні ролі Вікімедіа Україна.

===
Jbuket ===
09 вересня 2017 року письмову заяву на вихід з Організації подав Jbuket. У реальному житті Євген є краєзнавцем, головним редактором газети «Культура і життя», яка часто виступає інформаційним партнером Вікімедіа Україна. Саме за його сприяння відбувся перехід видання на вільну ліцензію [2]. Євген Букет також ініціював і працював у команді, що вперше реалізувала проект «Вікі любить Землю» в Україні [3][4].

Відповідні зміни вже відображено у списку членів Організації: https://ua.wikimedia.org/w/index.php?curid=17

[1] https://ua.wikimedia.org/w/index.php?curid=5321

[2] https://wikimediaukraine.wordpress.com/2017/03/27/natsionalne-vydavnytstvo-pres-release/
[3] https://ua.wikimedia.org/w/index.php?curid=1339
[4] https://ua.wikimedia.org/w/index.php?title=%D0%A4%D0%B0%D0%B9%D0%BB%3AWlm_2013_Ukraine.pdf&page=62

З повагою,
Ілля Корнійко
голова Правління ГО «Вікімедіа Україна»
+38 067 65 66 177
ua.wikimedia.org

Уявіть світ, у якому кожна людина на планеті має вільний доступ до усіх знань людства. Це те, що ми й робимо! / Imagine a world in which every single person on the planet is given free access to the sum of all human knowledge. That's what we're doing!