Доброго дня, шановні вікімедійці!

Інформую Вас про Ухвалу Ревізійної комісії № 1/2014, яка було прийнята вчора.

Вчора, під час Загальних зборів було також проведено відкрите засідання Ревізійної комісії, на якому було прийнято рішення про проведення кооптації члена Ревізійної комісії та прийнята відповідна процедура:
  1. Провести зголошення кандидатів на посаду члена Ревізійної комісії на сайті ГО «Вікімедіа Україна» протягом 5-ти днів, починаючи від наступного дня від прийняття цієї Ухвали Ревізійної комісії. Кандидати на посаду члена Ревізійної комісії при зголошенні мають подати коротку інформацію про себе та свою коротку програму (план дій) на цій посаді (3-5 речень).
  2. Після закінчення терміну зголошення кандидатів на посаду члена Ревізійної комісії оголосити про їх публічне обговорення протягом тижня на сайті ГО «Вікімедіа Україна».
  3. По завершенні терміну обговорення кандидатів на посаду члена Ревізійної комісії протягом тижня провести засідання Ревізійної комісії, на якому Ревізійна комісія має обрати члена Ревізійної комісії шляхом кооптації серед поданих кандидатур.

Також було обрано на час проведення кооптації Головою Ревізійної комісії Володимира Колодія (Kvz65). Після обрання члена Ревізійної комісії шляхом кооптації буде проведено ще одне засідання Ревізійної комісії, на якому буде обрано Голову Ревізійної комісії.


Таким чином, сповіщаю Вас про початок висунення кандидатур на посаду члена Ревізійної комісії. Висування кандидатур на вакантну посаду члена Ревізійної комісії шляхом кооптації відбувається на сторінці Кооптація члена Ревізійної комісії (2014). Просимо при висуванні дотримуватись поданого на сторінці шаблону.


Прошу ще раз звернути увагу на терміни проведення кооптації:
  • зголошення кандидатів на посаду члена Ревізійної комісії (15—19 серпня 2014 року)
  • публічне обговорення кандидатів на посаду члена Ревізійної комісії (20—26 серпня 2014 року)
  • засідання Ревізійної комісії про обрання члена Ревізійної комісії шляхом кооптації (27 серпня — 2 вересня 2014 року).

Після завершення терміну проведення зголошення, я також проінформую про початок обговорення висунутих кандидатур.


Від імені Ревізійної комісії також інформую Вас про те, що Ревізійна комісія при проведенні кооптації буде працювати максимально відкрито та прозоро, а також буде при обранні члена Ревізійної комісії буде керуватися також і думкою членів Організації.

Крім того, прошу кандидатів на посаду члена Ревізійної комісії на адресу Ревізійної комісії (aud-com-wmua@googlegroups.com) надіслати контактну інформацію про себе (е-мейл, телефон та skype), оскільки Ревізійна комісія також планує провести невелику співбесіду із кандидатами та запросити їх на засідання, на якому буде обрано члена Ревізійної комісії шляхом кооптації.


Прошу поставитись до цього дуже серйозно та відповідально.


Гарного всім дня!


З повагою, Сергій Петров
Голова прес-служби ГО «Вікімедіа Україна»

Sincerely, Sergii Petrov