Вітаю усіх!

Останнім часом багато членів спільноти висловлюють невдоволення різними аспектами втілення внутрішніх і зовнішніх комунікацій в українській вікіспільноті і, зокрема, в контексті ГО «Вікімедіа Україна».

Оскільки я останні півроку є прес-секретарем ВМУА, мене щиро засмучує така ситуація, і мені хотілося б зробити те, що в моїх силах, щоб її виправити.

Пропоную почати з двох речей:

1. Реалізувати можливість членам спільноти брати участь у формулюванні повідомлень, що надходять від організації і від спільноти.

1.1. У цьому контексті, по-перше, ви завжди можете написати для блогу ВМУА — про це у Кнайпі вже згадувалося, але нагадую ще раз, про всяк випадок.
1.2. Друге (чого не було раніше): якщо ви бачите необхідність у поданні ширшого повідомлення від імені спільноти, наприклад, інформації для журналістів, і маєте бачення як саме це практично втілити від імені організації «Вікімедіа Україна» — будь ласка, сконтактуйтеся зі мною. Ми спробуємо разом вирішити, як саме це зробити. Зважайте, що повідомлення мають бути оперативними і подаватися (дуже бажано) зранку. З цієї причини, якщо ви матимете таку пропозицію, обов'язково повідомте мені додатково особисто (навіть якщо пишете про це в кнайпі або в розсилці). Для цього залишаю свою електронну пошту: olena[at]wikimedia.in.ua та номер мобільного: +38 096 916 07 19. Пишіть і дзвоніть у будь-який час.

2. Якщо ви бажаєте самостійно здійснювати певну комунікаційну діяльність, але вважаєте, що ця ділянка узурпована прес-службою або організацією ВМУА, або що ви не маєте потрібних навичок: будь ласка, дайте про себе знати, і ми знайдемо спосіб надати вам доступ до такої діяльності, потрібні вміння — або й те, і інше (залежно від ситуації).

Будьте готові втілювати власні пропозиції, і давайте передбачати добрі наміри й об'єднувати зусилля задля поширення вільних знань!

З повагою,
--Olena Zakharian