Sveiki visiem!

Ideja par Latvijai nozīmīgu rakstu apkopošanu vienā vietā man jau ir vairākus gadus. Pēdējo mēnešu laikā bija sācis beidzot kaut ko sākt likt uz papīra. Tagad laikam būs jāsāk likt šajā lapā:
https://lv.wikipedia.org/wiki/Vikiprojekts:Latvija/Noz%C4%ABm%C4%ABgi_raksti

No šejienes tad arī laikam varētu iekopēt vajadzīgo arī CEE lapā. Lvwiki versijā man gan ir padomā bišk cita struktūra, tāpēc arī nesāku likt CEE lapā (man gan ir vēl vairāki iemesli :) ). Bet vēl Papuass vari pārskatīt Top un High importance rakstus no Latvijas vikiprojekta angļu Vikipēdijā, varbūt kaut ko labu atradīsi

https://en.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:WikiProject_Latvia#Article_assessment

EdgarsK (Edgars2007/FRK)

Citējot Mārtiņš Bruņenieks <martinsb@gmail.com> :
Sveiki!
Atkārtots aicinājums palīdzēt pie šī saraksta izstrādes:
https://meta.wikimedia.org/wiki/Wikimedia_CEE_Spring_2015/Structure/Latvia
 
Domājams, ka var pārnest gandrīz visu no https://lv.wikipedia.org/wiki/Latvijas_kult%C5%ABras_kanons
Par daļu tēmu gan nav nekā angliski un pat latviski.
 
Skatos, ka citu valstu sarakstos ir līdz 250 ierakstu, bet formāla ierobežojuma nav.
 
Apakšā ir sadaļa: "k. Women", nav īsti skaidrs, ko tur būtu jāliek, jo tika izlemts, ka visas nozīmīgās sieviešu biogrāfijas jāliek atbilstošajās sadaļās. Tā sadaļa parādījās, jo šobrīd WMF ir iniciatīva tā sauktā "Gender gap" samazināšanā, mēģinot iesaistīt vairāk sieviešu Vikipēdijā.
 
Mārtiņš / Papuass

On Fri Jan 23 2015 at 6:31:22 PM Mārtiņš Bruņenieks <martinsb@gmail.com> wrote:
Sveiki!
 
Kijevas konferencē tapa ideja par kopīgu pasākumu Centrālās/Austrumu Eiopas valstīm: tematisku rakstu konkursu. Apmēram tā, kā mēs rakstām par "Mēneša valsti", tikai 2 vai 3 mēnešus par visu reģionu.
 
Formāts paredzēts tāds, ka aktīvākie autori no katras valsts (tātad arī viens no Latvijas) tiks "uz finālu", kurš notiks kādā no valstīm, iespējams arī citas balvas vai atšķirīgs formāts, par to šobrīd notiek diskusijas.
 
Šobrīd paralēli notiek vēlamo tēmu sarakstu sastādīšana. Es esmu uzņēmies koordinēt pasākumu no mūsu puses, bet droši var papildināt šo te lapu:
https://meta.wikimedia.org/wiki/Wikimedia_CEE_Spring_2015/Structure/Latvia
 
No jums gaidu labu sniegumu rakstu tapšanā :-)
 
Mārtiņš (aka Papuass)