Sveiks!

Paldies par atbildi.
Protams, tālākais mērķis ir iesaistīt vairāk lietotājus labošanā, bet, manuprāt, tas ir panākams arī, vienkārši popularizējot latvisko versiju. Kā rāda statistika, [1] latvisko versiju izmanto tikai katrs piektais, kurš meklē informāciju Vikipēdijā. 

Ja runājam tīri par darbošanos Feisbukā/sociālajos medijos, ideālā gadījumā būtu labi atrast personu, kurš ar to saskaras ikdienā un ir ar lielāku pieredzi.

[1] http://stats.wikimedia.org/wikimedia/squids/SquidReportPageViewsPerCountryTrends.htm#Latvia

Mārtiņš (Papuass)

On Tue Jan 20 2015 at 4:25:59 PM Ēriks Vilunas <eriks.vilunas@gmail.com> wrote:

Sveiks!

Ideja noteikti izklausās atbalstāma, tomēr ir vairāk jādomā, kā piesaistīt tos, kam ir vēlme un spējas arī papildināt mūsu Vikipēdiju, jo ka tāda lieta eksistē zina, manuprāt, katrs interneta lietotājs zina, kas ir Vikipēdija. Galvenā problēma ir tā, ka gandrīz katrs iedzīvotājs prot angļu/krievu valodu un meklē informāciju šo valodu Vikipēdijās, ja vien tēma nav par Latviju, jo zina, ka gan jau vairāk par aizmetni (ja tāds raksts vispār ir) pie mums neatrast. Un kā to atrisināt man nav īsti ideju, bet, ja izdotos piesaistīt vairāk rakstītājus, tas varētu izdoties.

Pašam šobrīd nav ļoti daudz laika, tāpēc arī neesmu ļoti aktīvs Vikipēdijā. Facebook lapas ideja ir laba, bet diez vai es tur varētu īpaši darboties, jo, lai gan esmu Feisbukā reģistrējies, neesmu tur īpaši aktīvs, kā arī man tas portāls liekas nedaudz par sarežģītu. :)

Ēriks (DJ_EV)