Sveiki!

Augusta beigās Armēnijā notiks Centrālās un Austrumeiropas reģiona konference [1]. Kā puslīdz aktīva lietotāju grupa esam uz to uzaicināti un diviem pārstāvjiem ir apmaksāta ceļošana un uzturēšanās. Iepriekšējās konferencēs esam bijuši es un Feens, bet tas nenozīmē, ka šīs vietas ir kādam rezervētas, būtu pat labi, ja turp dotos citi mūsu pārstāvji.

Konferences saturs ir diezgan intensīva programma (prezentācijas, apmācības, diskusijas) un nedaudz brīvā laika. Prasība uzstāties nav obligāta, bet ir vēlama aktīva komunikācija (laba angļu sarunvalodas prasme būtu vajadzīga). Mērķauditorija ir cilvēki, kuri vēlas iesaistīties un rīkot kādas aktivitātes (rakstu konkursi, editatoni, jauno lietotāju apmācība, Wiki Loves Monuments, GLAM, komunikācija ar presi un sociālajos tīklos, utml.).

Šobrīd ir sākusies reģistrācija pasākumam, to veic, aizpildot šo anketu [2]. Ja interese būs liela, tad kopiena izlems, ko jāsūta. Pieteikšanās termiņš ir 14. jūlijs. Ja ir jautājumi, tad uzdodiet tos šeit vai privāti.


 Mārtiņš

[1] https://meta.wikimedia.org/wiki/Wikimedia_CEE_Meeting_2016
[2] https://docs.google.com/forms/d/1jmF9_DB05xmHwW2XS0jp03P_dugSFKWESVh8RYemeXQ/viewform